Zmiękczacz wody Aquaphor Waterboss 700 - wysyłka gratis

Zmiękczacz wody Aquaphor Waterboss 700 - wysyłka gratis
Producent: Aquaphor
Model: Waterboss 700
Dostępność: W magazynie
Cena: 3 799,00zł
Cena netto: 3 088,62zł
Ilość:     - LUB -   Do listy życzeń
Do porównania

Automatyczny zmiękczacz wody Waterboss 700

Jak rozwiązać problem z "twardą wodą"?

Zawarte w wodzie minerały są cenne dla ludzkiego organizmu, ale ich nadmiar jest szkodliwy dla domowego sprzętu AGD. O ile brak minerałów w wodzie można w prosty sposób uzupełnić stosując filtry wody pitnej z mineralizatorem, o tyle kamień osadzający się w sprzęcie AGD najczęściej nieodwracalnie go niszczy.

Reklamy telewizyjne pewnego środka do prania pokazują jak kamień potrafi osadzać się w pralce, a co się dzieje np. w urządzeniach podgrzewających wodę lub ekspresach do kawy? Ile czasu i energii zajmuje usunięcie kamienia z armatury i luster w łazience z osadów?

Za to wszystko i masę innych problemów odpowiada tzw. "twarda woda". Oczywiście można próbować zmiękczać wodę punktowo, zakładająć proste zmiękczacze z żywicą jonowymienną przed każdym ważniejszym urządzeniem, np. pralką, zmywarką czy podgrzewaczem wody... Problemem będzie jednak ich stosunkowo mała wydajność (ok. 700 litrów wody na jednym "wkładzie"). Problem ten powoduje, że w dłuższym okresie czasu rozwiązanie to będzie mało wydajne. Idealnym rozwiązaniem jest zastosowanie centralnego zmiękczacza wody na całe mieszkanie.

Zastosowanie jednego, centralnego zmiękczacza wody zapewnia:

  1. wygodę,
  2. prostotę obsługi,
  3. wydajność,
  4. wymierne oszczędności,

Polecamy możliwość zakupu na raty AliorSync z platformą Transferuj.pl - zakup na raty już od ok. 108 zł miesięcznie

W celu zakupu na raty należy jako formę płatności wybrać opcję "Transferuj.pl", następnie jako sposób zapłaty "Raty Transferuj.pl".

W kolejnych etapach składania wniosku kredytowego zostaniecie Państwo poproszeni o wprowadzenie niezbędnych w procesie weryfikacji danych. Po wypełnieniu wniosku klient otrzymuje wiadomość SMS z informacją o rezultacie wstępnej weryfikacji oraz w przypadku odpowiedzi pozytywnej - wiadomość email z opisem kolejnych kroków.

Proces od momentu złożenia wniosku do przyznania pożyczki jest niezwykle szybki – pożyczka może trafić na konto sklepu nawet w dniu złożenia wniosku, niezależnie od tego czy pożyczkobiorca jest klientem Alior Banku.

Skorzystanie z tej oferty zapewnia bezproblemowy i szybki sposób sfinansowania zakupu.

Waterboss 700 - to wygoda i komfor użytkowania

Centralny zmiękczacz wody zapewnia wyjątkowo skuteczne rozwiązanie problemu kamienia w całym domu. Miękka woda to smaczniejsze napoje, skuteczniejsze środki piorące i koniec problemów z wysuszoną po kąpieli skórą. Woda bez kamienia to również niższe rachunki za prąd, bo czyste grzałki domowych urządzeń AGD są nawet o 20% wydajniejsze. Zmiękczacz wody Waterboss to również mniej czasu spędzonego na czyszczeniu łazienki. A wszystko to praktycznie bez konieczności obsługi przez użytkownika.

Zmiękczacz Waterboss 700 - wyjątkowo prosta obsługa

Zmiękczacz centralny Waterboss dzięki elektronicznej głowicy sterującej praktycznie działa bezobsługowo, wymagając jedynie zapewnienia soli tabletkowanej do regeneracji złoża zmiękczającego. Proces regeneracji złoża zmiękczającego odbywa się automatycznie bez konieczności ingerencji ze strony użytkownika. Regeneracja złoża może zostać zaprogramowana na godziny nocne aby nie była odczuwalna dla domowników.

Zmiękczacz Aquaphor Waterboss - ekonomiczny sposób na walkę z kamieniem

Dzięki kompleksowemu podejściu do problemu zmiękczania Waterboss 700 - w przeciwieństwie do urządzeń konkurencyjnych - nie wymaga dodatkowych filtrów wstępnych, a także jest bardzo prosty w montażu.

Wbudowane złoże odżelaźniające oraz filtr wstępny chronią zmiękczacz przed uszkodzeniem przez jony żelaza i zanieczyszczenia stałe, a montowany fabrycznie bypass (urządzenie mieszające wodę w celu zapewnienia jej bezpiecznego dla zdrowia poziomu twardości) powoduje, że zmiękczacz Aquaphor nie wymaga dodatkowych zbiegów montażowych.

Płynną i bezawaryjną pracę całości urządzenia zapewnia elektroniczny układ sterujący, który po ustawieniu parametrów wody nadzoruje pracę i regenerację zmiękczacza. Dzięki temu Waterboss 700 zużywa wyjątkowo mało soli regenerującej oraz wody. Co przekłada się na konkretne oszczędności.

Zmiękczacz centralny Waterboss 700 gwarantuje wydajność na poziomie nawet 1 500 litrów wody na godzinę

Waterboss 700 charakteryzuje się wydajnością zmiękczania wody na poziomie 1 500 litrów na godzinę, pozwala to na zaopatrzenie w miękką wodę całego domu jednorodzinnego lub mieszkania bez ryzyka, że zabraknie wody nawet przy dużym poborze chwilowym (np. przy napełnianiu wanny do kąpieli).

Zmiękczacz Aquaphor Waterboss 700 może zmiękczać wodę o twardości nawet 120° dH i zawartości żelaza do 10 mg/l. Parametry te pozwalają stosować go praktycznie przy każdym ujęciu wody na potrzeby domowe bez konieczności stosowania wstępnego przygotowywania wody.

Zmiękczacz wody Waterboss 700 to konkretne oszczędności

Kupując Waterboss 700 oszczędzasz pieniądze:

  1. będziesz używać nawet o połowę mniej proszku do prania,
  2. dzięki miękkiej wodzie zużyjesz mniej kosmetyków do nawilżania ciała,
  3. brak kamienia na grzałce pralki, czajnika i ekspresu do kawy to niższe rachunki za prąd,
  4. zużyjesz mniej detergentów w trakcie sprzątania mieszkania,
  5. wydłuży się żywotność urządzeń AGD i podgrzewaczy wody,
  6. będziesz zdziwiony wyjątkowo niskim zużyciem soli i wody w procesie regeneracji złoża,
Wydajność
Maksymalna twardość wody do 120 mg / l
Maksymalna zawartość żelaza do 10 mg / l
Wydajność zmiękczania do 1 500 l / h
Wsad zmiękczający
Typ wsadu zmiękczającego Monodyspersyjna żywica Power Clean 19.8 l
System regeneracji złoża przeciwprądowy
Koszt eksploatacji
Zużycie soli w trakcie regeneracji od 1,14 kg - 2,95 kg / cykl (zależy od lokalnej twardości wody i ustawionego trybu pracy)
Zużycie wody w trakcie regeneracji od 61 - 95 l / cykl (zależy od ustawionego trybu pracy)
Częstotliwość regeneracji na żądanie lub wg potrzeby
Wymiary
Wysokość 65,4 cm
Szerokość wymiary podstawy 47,6 cm
Głębokość wymiary podstawy 37,5 cm
Inne
Minimalne ciśnienie wody 1,3 atm
Zasilanie 12V / 50 Hz
Przyłącze 3/4 ''

Napisz recenzję

Twoje imię:


Twoja recenzja: Uwaga: HTML jest niedozwolony!

Ocena: Negatywna           Pozytywna

Przepisz kod z obrazka:© eAGD 2018 - Powered By OpenCart.
Spolszczenie by SchematX