Wkład Aquaphor K1-03

Wkład Aquaphor K1-03
Producent: Aquaphor
Model: K1-03
Dostępność: W magazynie
Cena: 39,00zł
Cena netto: 31,71zł
Ilość:     - LUB -   Do listy życzeń
Do porównania

Wkład wymienny Aquaphor K1-03 o skuteczności 10 mikronów

Wkład filtrujący Aquaphor K1-03 stanowi najczęściej 1 lub 2 stopień filtracji uzupełniając działanie filtrów sedymentacyjnych. Wielostopniowa filtracja węglem aktywnym przy użyciu zespołu 2 lub 3 wkładów węglowych w połączeniu z duża porowatością wkładów oraz wysoką jakością bloku węglowego z włóknami Aqualen zapewnia gruntowne oczyszczenie wody z zanieczyszczeń stałych oraz usuwa z niej metale ciężkie, chlor, substancje ropopochodne.

Pracując w zespole wkładów filtrujących Aquaphor K1-03 wstępnie usuwa z wody część zanieczyszczeń chemicznych, biologicznych i mikrobiologicznych. Wstępnie oczyszczona woda trafia do kolejnych etapów filtracji, w której poddawana jest dalszemu uzdatnianiu.

Przedłużony kontakt wody z blokami węglowymi, o różnej porowatości i gęstości w filtrach przepływowych, prowadzi do skutecznego usunięcia z niej nawet wysokiego poziom zanieczyszczeń. Dzięki temu woda odzyskuje krystaliczną czystość oraz idealny smak.

Wymieniając wkład wraz z korpusem nie brudzisz rąk, dzięki temu Aquaphor K1-03 jeszcze lepiech chroni Ciebie i Twoich najbliższych przed bakteriami.

 

Wkład filtrujący
Wydajność wkładu do 8 000 lub od 6 do 18 m-cy eksploatacji (w zależności od jakości wody i typu filtra)
Zamienniki wkładu wkład Aquaphor K1-07 (0.8 mikro.) lub wkład K1-02 (5 mikro.)
Inne
Gwarancja 24 m-ce

Napisz recenzję

Twoje imię:


Twoja recenzja: Uwaga: HTML jest niedozwolony!

Ocena: Negatywna           Pozytywna

Przepisz kod z obrazka:© eAGD 2018 - Powered By OpenCart.
Spolszczenie by SchematX