Filtr do wody montowany na kran Aquaphor Topaz

Filtr do wody montowany na kran Aquaphor Topaz
Producent: Aquaphor
Model: Aquaphor Topaz
Dostępność: W magazynie
Cena: 39,00zł
Cena netto: 31,71zł
Ilość:     - LUB -   Do listy życzeń
Do porównania

Nakranowy filtr do wody Aquaphor Topaz

Skuteczna filtracja i wyjątkowo prosta obsługa

Aquaphor Topaz to prosty w montażu i obsłudze, kompaktowy filtr do wody, montowany bezpośrednio na kranie. Dzięki niewielkim wymiarom oraz małej wadze Topaz może być montowany bezpośrednio na wylewce kranowej. Specjalny zaworek umożliwia montaż filtra na kranie kuchennym, z opcją przełączania strumienia wody:

  • z filtracją,
  • bez filtracji,

Małe wymiary powodują, że filtr nie przeszkadza przy codziennych czynnościach (np. zmywaniu), a dzieki stałemu podłączeniu do kranu przefiltrowana woda jest dostępna "na żądanie"

Aquaphor Topaz - smaczna woda kiedy tylko chcesz

Zastosowany w filtrze Topaz wkład węglowy z włóknami Aqualen pozwalają na głębokie i skuteczne oczyszczenie wody m.in. z:

Oczyszczona filtrem woda odzyska swój naturalny smak oraz będzie pozbawiona nieprzyjemnego zapach. Warto również zauważyć, że filtr Aquaphor Topaz zachowuje w wodzie cenne biominerały, usuwając z niej tylko substancje szkodliwe.

Aquaphor Topaz - woda bez chloru

Woda wodociągowa często uzdatniana jest przy pomocy związków chloru. W połączeniu z resztkową zawartością metali ciężkich oraz substancji ropopochodnych nadają one wodzie z kranu nieprzyjemny smak oraz powodują, że gorzej smakują nam kawa i herbata. Oczyszczenie wody z tych związków spowoduje, że odzyska ona swój głęboki smak, a dzięki zachowaniu biominerałów będzie mogła z powodzeniem zastąpić drogą wodę butelkowaną!

Aquaphor Topaz -  smaczna i zdrowa woda bez dźwigania butelek, bez plastikowych śmieci już od 2gr za litr!1.

W stosunku do popularnych filtrów dzbankowych Aquaphor Topaz oferuje nawet czterokrotnie wyższą wydajność (ok. 700 litrów na 1 wkładzie2). Dzięki temu możesz mieć dostęp do czystej i smacznej wody w każdej chwili. Dzięki temu, że filtr Topaz nie usuwa z wody magnezu i wapnia woda z kranu będzie nie tylko smaczna ale również zdrowa. Testy wody pobrane z ujęć w 10 największych polskich miastach pokazują, że woda wodociągowa ma wyższą zawartość jonów biominerałów niż popularne, tanie wody butelkowane3. Nie przepłacaj - ciesz się smakiem czystej i zdrowej wody już od 2gr za litr bez dźwigania ciężkich butelek, bez plastikowych śmieci, po prostu "na żadanie".


1 wydajność rzeczywista i koszt zależy od jakości wody.

2 zakładając stosowanie wkładu Topaz i zużycie miesięczne wody na poziomie 300 litrów, rzeczywisty koszt eksploatacji może zależeć od jakości wody i wielkości jej zużycia.

3  test wody przeprowadzony przez firmę Brita, http://www.tester.brita-polska.pl/brita/upload//badania/wroclaw.pdf, dostęp z 18 maja 2013 r.

 

W związku z powtarzającymi się pytaniami informujemy, że filtr Aquaphor Topaz fabrycznie wyposażony jest w adapter umożliwiający montaż na wylewce kranowej o gwincie zewnętrznym M24x1 lub gwincie zewnętrznym M22x1. Przed zakupem prosimy o sprawdzenie gwintu,

Pojemność
Pojemność filtracyjna wydajność: ok. 1 l / min.
Wkład filtrujący
Typ wkładu Topaz
Wydajność wkładu do 750 l (zależy od jakości wody)
Zamienniki wkładu brak
Koszt eksploatacji
Przefiltrowania 5 litrów wody ok. 0,10 zł, rzeczywisty koszt może być inny i zależeć od jakości wody.
Miesięczny ok. 6 zł, wyliczenia dla filtrowania średnio 300 l / m-ąc. Rzeczywisty koszt zależy od jakości wody i może być inny.
Roczny ok. 72 zł, wyliczenia dla filtrowania średnio 300 l / m-ąc. Rzeczywisty koszt zależy od jakości wody i może być inny.
Wymiary
Wysokość 13,4
Szerokość ok. 9,4 cm
Głębokość ok. 6,4 cm
Wskaźnik zużycia
Wskaźnik zużycia wkładu brak, korpus wyposażony jest w datownik umożliwiający oznaczenie terminu montażu.
Inne
Sposób napełniania po odkręceniu kranu, korpus jest w zawór trybu pracy
Gwarancja 24 miesiące

Napisz recenzję

Twoje imię:


Twoja recenzja: Uwaga: HTML jest niedozwolony!

Ocena: Negatywna           Pozytywna

Przepisz kod z obrazka:© eAGD 2018 - Powered By OpenCart.
Spolszczenie by SchematX