Filtr do wody Aquaphor Kryształ H zmiękczający

Filtr do wody Aquaphor Kryształ H zmiękczający
Model: FIL-4600987002187
Dostępność: W magazynie
Cena: 449,00zł
Cena netto: 365,04zł
Ilość:     - LUB -   Do listy życzeń
Do porównania

Filtr do wody Aquaphor Kryształ

Wiele problemów z wodą, jedno rozwiązanie - skuteczny, wielostopniowy filtr Aquaphor Kryształ

Wielostopniowa filtracja wody oparta na blokach węglowych z opatentowanym włóknem Aqualen gwarantuje wysoką skuteczność filtracji, przy zachowaniu atrakcyjnej ceny zakupu. W zależności od jakości wody filtr Aquaphor Kryształ może filtrować wodę różnej jakości, m.in.:

  • wodę o wysokim poziomie twardości,
  • wodę o dużej mętności,
  • wodę o nieprzyjemnym smaku i zapachu,

Dzięki stopniowej, co raz dokładniejszej filtracji Aquaphor Kryształ znakomicie radzi sobie z rozwiązywaniem różnych kombinacji problemów z wodą pitną. W celu optymalnego ich rozwiązania proponowane są różne zestawy fabryczne, które w trakcie eksplotacji można modyfikować, w zależności od indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Wystarczy dobrać odpowiedni komplet wkładów filtrujących.

Aquaphor Kryształ H - wydajny filtr do twardej wody

Zestaw zawiera następujące wkłady:

  • węglowy, wstępny K1-03 (10 mikronów)
  • z żywicą jonowymienną K1-04 (zmiękczający)
  • węglowy z mikrofiltracją K1-07 (0,8 mikrona)

Twarda woda zawierająca związki magnezu i wapnia jest przyjazna dla zdrowia, jednak nadmierna zawartość jonów tych minerałów w wodzie powoduje, że na urządzeniach AGD osadza się kamień skracając ich żywotność. Twarda woda zmienia smak i wygląd herbaty i kawy, a dla części kwiatów jest wręcz zabójcza. Sposobem na zmiękczenie wody może być jej filtracja z użyciem odpowiednich filtrów. Zmiekczanie wody dzbankiem filtrującym najczęściej jest mało efektywne i po prostu drogie. Skuteczne wkłady do twardej wody kosztują ok. 15-20 zł i wystarczają na zaledwie 150 - 200 litrów wody.

Aquaphor Kryształ z wkładem zmiękczającym K1-04 zmiękcza skutecznie nawet do 8 000 litrów wody, wymagając jedynie regeneracji przy pomocy soli kuchennej i wody raz na ok. 3 - 4 m-ce. Jednocześnie gwarantuje skuteczne zmiękczanie nawet bardzo twardej wody powyżej 20°dH.

Filtry Aquaphor Kryształ - komfort i wygoda eksploatacji

Po co przepłacać za ciężkie i niewygodne w transporcie butelki z wodą? Filtry Aquaphor Kryształ zapeniają smaczną i zdrową wodę, w cenie poniżej 2 gr za litr! Bez dźwigania ciężkich butelek, bez plastikowych śmieci, na życzenie - prosto z wygodnego, estetycznego kranu.

Aquaphor Kryształ to nie tylko komfort użytkowania, to również prostota wymiany wkładów. Po prostu wciskasz blokadę, wykręcasz zużyty wkład i wkręcasz nowy. Bez kluczy, bez brudzenia, bez kontaktu z bakteriami i brudem z zużytych wkładów.

Aquaphor Kryształ H umożliwia stosowanie wkładów z membraną kapilarną.

Do filtra Aquaphor Kryształ dostępny jest znakomity wkład K1-07B z membraną kapilarną, zapewniającą filtrację na poziomie prostszych zestawów filtrów odwróconej osmozy. Dokładność filtracji do 0,1 mikrona uzyskiwana przez Auaphor Kryształ z wkładem K1-07B pozwala na usunięcie z niej: alergenów (m.in. roztoczy i pyłków), części bakterii i wirusów (m.in. bakterii E.Coli, wirusów grypy), metali ciężkich (np. rtęci), oraz substancji ropopochodnych i chloru. Stopniowanie filtracji pozwala na wydłużenie żywotności membrany, co powoduje, że filtr Kryształ z wkładem K1-07B jest w stanie przefiltrować do 8 000 litrów wody na 1 kpl wkładów!.

Aquaphor Kryształ H umożliwia zachowanie w wodzie biominerałów - wapnia i magnezu - wystarczy, że zmienisz wkład zmiękczający na wkład węglowy.

Woda wodociągowa dostępna w miejskich ujęciach spełnia surowe normy jakościowe, a zawarte w niej biominerały skutecznie uzupełniają codzienną dietę o cenne związki magnezu i wapnia. Jednak często jej smak i zapach pozostawia wiele do życzenia. Podstawowym sposobem poprawienia smaku wody wodociągowej jest jej przegotowanie, jednak najczęściej jest on nieskuteczny. Aby cieszyć się smaczną i krystalicznie czystą wodą z kranu wystarczy ją przefiltrować. Zastosowanie wkładu K1-02 zamiast K1-04 pozwoli zachować w wodzie cenne biominerały, a usunie z niej chlor, rdzę, piasek, substancje ropopochodne i metale ciężkie. Dzięki temu Twoja woda będzie smaczna i zdrowa, a jednocześnie tak bezpieczna jak woda butelkowana.

Pojemność
Pojemność filtracyjna ok. 1,5 l / min
Wkład filtrujący
Typ wkładu wkład węglowy K1-03, wkład zmiękczający K1-04, wkład węglowy 0,8 um K1-07
Wydajność wkładu do 8 000 l (w zależności od jakości wody)
Zamienniki wkładu Kpl. K1-03, K1-02, K1-07 (zestaw standardowy bez zmiękczania i mikrofiltracji)
Koszt eksploatacji
Przefiltrowania 5 litrów wody ok. 0,10-0,15 zł (zależy od jakości wody i zestawu wkładów)
Miesięczny 5 - 8 zł (przy średnim zużyciu 15 litrów wody dziennie, zależy od jakości wody i zestawu wkładów)
Roczny ok. 60 - 90 zł (przy średnim zużyciu 15 litrów wody dziennie, zależy od jakości wody i zestawu wkładów)
Wymiary
Wysokość 34 cm
Szerokość 9 cm
Głębokość 26 cm
Wskaźnik zużycia
Wskaźnik zużycia wkładu brak, możliwość dokupienia elektronicznego licznika zużycia wody
Inne
Sposób napełniania po odkręceniu kranu, osobna wlewka w komplecie
Gwarancja 24 m-ce

Napisz recenzję

Twoje imię:


Twoja recenzja: Uwaga: HTML jest niedozwolony!

Ocena: Negatywna           Pozytywna

Przepisz kod z obrazka:© eAGD 2018 - Powered By OpenCart.
Spolszczenie by SchematX