Kompaktowy filtr Aquaphor DWM 101 Morion z zapasem wkładów na 2 lata

Kompaktowy filtr Aquaphor DWM 101 Morion z zapasem wkładów na 2 lata
Producent: Aquaphor
Model: Morion
Dostępność: W magazynie
Cena: 1 629,00zł
Cena netto: 1 324,39zł
Ilość:     - LUB -   Do listy życzeń
Do porównania

Aquaphor Morion z zapasem wkładów na 2 lata ekspoloatacji

W skład zestawu wchodzi:

  • filtr Aquaphor Morion z mineralizatorem (filtracja z dokładnością do 0,0005 mikrona),
  • 6 wkładów polipropylenowych K1-05 (wymiana co ok. 4 miesiące)
  • 4 wkłady węglowe, filtracji wstępnej K1-02 (wymiana co ok. 6 miesiecy)
  • 2 wkłady mineralizujące K1-M (wymiana co 12 miesięcy)
  • 1 wkład z membraną osmotyczną K-50 (wymiana co ok. 18 - 24 miesiące)

Najlepszy filtr do wody z technologią odwróconej osmozy

Filtr do wody z membraną odwróconej osmozy Aquaphor Morion - bezpieczna i zdrowa woda

Kompaktowy, zajmujący mało miejsca, filtr z systemem odwróconej osmozy - Aquaphor Morion - umożliwia bardzo dokładną filtrację wody z wszelkich zanieczyszczeń oraz niebezpiecznych bakterii i wirusów. Membrana osmotyczna filtruje wodę z dokładnością do 0,0005 mikrona, gwarantując najwyższą jakość wody pitnej.

Dzięki temu, że zastosowane w filtrze Morion wkłady filtracyjne są zamknięte w korpusach z tworzywa sztucznego, pozwala to na ich higieniczną wymianę bez konieczności kontaktu z wnętrzem zużytego wkładu. Dodatkowo aby uniknąć rozwoju bakterii i grzybów wewnątrz filtra we wkładach filtrujących Aquaphor stosowane jest włókno Aqualen, które zawiera bakteriostatyczne jony srebra. Rozwiązania te zapewniają, że woda z filtra osmotycznego Morion jest zawsze wyjątkowo smaczna i zdrowa.

Aquaphor Morion - krystalicznie czysta woda z cennymi minerałami

Wysoka dokładność filtracji systemów uzdatniania wody z membraną osmotyczną została uzupełniona wkładem mineralizującym. Dzięki niemu krystalicznie czysta woda jest nasycana cennymi dla organizmu jonami magnezu i wapnia. Ciesz sie wodą z minerałami już od ok. 7 gr za litr, bez wychodzenia z domu, bez dźwigania, bez plastikowych butelek. Z filtrem Morion oszczędzasz pieniądze i chronisz środowisko naturalne

System odwróconej osmozy Aquaphor Morion - kompaktowa wielkość i prosta eksploatacja

Jedną z przyczyn stosunkowo małej popularności filtrów z odwróconą osmozą jest wielkość klasycznego systemu i sposób jego budowy. Duża powierzchnia zajmowana przez zbiornik wodno-powietrzny powoduje, że część osób po prostu nie ma miejsca na instalację takiego filtra. Dodatkowym elemente zniechęcajacym do montażu klasycznych filtrów z odwróconą osmozą jest duża ilość różnych wężyków i przewodów, które zwisają i odchodzą od zespołu wkładów. Powodują one, że filtr jest trudny w utrzymaniu w czystości, a ryzyko przypadkowego zaczepienia i wyrwania jednego z wężyków jest wysokie. Ponad to klasyczne rozwiązania, przez swoją budowę są trudne w serwisowaniu

Inżynierowie firmy Aquaphor zdawali sobię sprawę z powyższych problemów - ich rozwiązaniem jest nowoczesny filtr do wody Aquaphor Morion. Wydajny zbiornik wodno-wodny zamknięty w kompaktowej, łatwiej w utrzymaniu w czystości, obudowie w połączeniu z prostym i wygodnym w wymianie systemem wkładów to zupełnie nowa definicja komfortu i jakości w dziedzinie filtrów z odwróconą osmozą

Kompaktowa, łatwa w czyszceniu obudowa bez kłębowiska przewodów - filtr Aquaphor Morion vs. klasyczny system odwróconej osmozy.

Oszczędny i wydajny filtr z technologią odwróconej osmozy? Sprawdź Aquaphor Morion

Decyzja o zastosowaniu, w Aquaphor Morion, wysoko wydajnego zbiornika wodno-wodnego, po za małymi wymiarami - w stosunku do klasycznego systemu odwróconej osmozy - zaowocowała bardzo wyksoką sprawnością filtracji. W popularnych rozwiązaniach, w których zastosowano zbiornik wodno-powietrzny, optymalna wydajność filtracji jest osiągana przy niskich poziomach napełnienia zbiornika. Im więcej wody przefiltrowanej jest magazynowane w zbiorniku, tym więcej wody spadowej jest odprowadzane do kanalizacji. W rozwiązaniu zastosowanym w Aquaphor Morion sprawność filtra jest niezależna od stopnia napełnienia zbiornika.  Jest to bardzo istotne gdyż w warunkach domowych oznacza to znaczne oszczędności w rachunkach za wodę oraz... niższe zużycie wkładów wstępnych. Różnice w kosztach eksploatacji obydwu systemów mogą sięgnąć nawet 50% w skali rocznej.

Aquaphor Morion, nowoczesny filtr, który pracuje już przy ciśnieniu 2 atm.

Klasyczne systemy filtrujące, wyposażone w system odwróconej osmozy, wymagają wysokiego ciśnienia wody. Przy niższych ciśnieniach gwałtownie spada ich skuteczność filtracyjna. W celu zabezpieczenia odpowiednich parametrów i wydajności całego systemu stosuje się dodatkowe pompy. Komplikuje to cały układ i podnosi jego podatność na awarie i uszkodzenia. W przypadku domowego systemu oczyszczania wody Aquaphor Morion optymalne warunki pracy uzyskiwane są już przy ciśnieniu 2 atm., które bez większych problemów jest osiągane w większości domowych instalacji. Co więcej, zastosowane rozwiązania techniczne gwarantują stałą pojemność zbiornika na wodę oczyszczoną, która wynosi 5 litrów. W rozwiązaniach konkurencyjnych zależna jest ona od ciśnienia osiąganego w instalacji.

Stała pojemność zbiornika na wodę oczyszczoną i niskie ciśnienie przyłączeniowe - kolejne atuty Aquaphor Morion

Filtr odwróconej osmozy z prostą instalacją i obsługą serwisową? Tak, to filtr Aquaphor Morion!

Montaż i obsługa filtra odwróconej osmozy Aquaphor Morion są dziecinnie proste. Instalację filtra można przeprowadzić samodzielnie, a wkłady filtracyjne montowane bez konieczności używania narzędzi - wystarczy wcisnąć blokadę i przekręcić wkład. Rozwiązanie to pozwala na serwisowanie i obsługę filtra bez konieczności wzywania specjalisty - a to kolejne oszczędności!

Zobacz prezentację video i przekonaj się dlaczego warto kupić filtr Aquaphor Morion

Pojemność
Pojemność filtracyjna 5 l
Wkład filtrujący
Typ wkładu wkład wstępny K1-P, wkład węglowy K1-02, membrana odwróconej osmozy K-50, wkład węglowy mikrofiltracji końcowej K1-07B lub wkład węglowy z funkcją mineralizacji K1-07M (w zależności od wersji filtra)
Wydajność wkładu K1-P: do 4 miesięcy, K1-02: do 4 miesięcy, membrana K-50: do 18 miesięcy, K1-07B/K1-07M: 12 miesięcy (w zależności od jakości i zużycia wody)
Zamienniki wkładu wkład K1-P: wsad 55/265; wkład K1-02: wkład K1-03; wkład K1-07B: wkład K1-07;
Koszt eksploatacji
Przefiltrowania 5 litrów wody ok. 0,35 zł (w zależności od jakości wody)
Miesięczny ok. 15,50 zł (przy zużyciu do 70 litrów wody dziennie, zależy od jakości wody)
Roczny ok. 190 zł (w zależności od jakości wody)
Wymiary
Wysokość 42 cm
Szerokość 19 cm
Głębokość 37 cm
Wskaźnik zużycia
Wskaźnik zużycia wkładu brak, możliwość dokupienia elektronicznego licznika zużycia wody
Inne
Sposób napełniania automatycznie w miarę zużycia, (wydajność filtracji ok. 5 litrów na godzinę)
Gwarancja 12 miesięcy

Napisz recenzję

Twoje imię:


Twoja recenzja: Uwaga: HTML jest niedozwolony!

Ocena: Negatywna           Pozytywna

Przepisz kod z obrazka:© eAGD 2018 - Powered By OpenCart.
Spolszczenie by SchematX